Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płodność i antykoncepcja

Płodność i antykoncepcja to tematy, o których często nie wiemy zbyt wiele. Poznaj najważniejsze informacje dotyczące tak ważnej dziedziny życia. Znajdziesz tutaj zarówno wskazówki dotyczące problemów z płodnością, jak również wiadomości na temat metod zapobiegania ciąży.

Owulacja – dlaczego jest tak ważna?

W przeciwieństwie do takich działań ludzkiego organizmu jak bicie serca, trawienie czy oddychanie – owulacja nie jest niezbędna do życia i do prawidłowego funkcjonowania całego ciała. Jest niezbędna do zajścia w ciążę, ale nie tylko. Przede wszystkim świadczy o dobrym zdrowiu kobiety.

Czytaj więcej
Kiedy i w jaki sposób wykonać test owulacyjny?

Test owulacyjny ma pomóc kobiecie ustalić, kiedy dokładnie występują u niej dni płodne. To bardzo pomocna informacja przy kontroli planowania poczęcia i przyszłej ciąży. Jak działają testy owulacyjne? Kiedy je wykonywać? Jak interpretować wyniki?

Czytaj więcej
Co może wpływać na płodność?

Na płodność kobiet i mężczyzn ma wpływ wiele czynników. Nie tylko zaburzenia hormonalne i choroby ogólnoustrojowe wpływają na kondycję organizmu i zdolność do poczęcia dziecka, ale także w dużej mierze dieta i styl życia. Co wpływa na płodność? Co obniża szanse na zajście w ciążę? Wyjaśniamy.

Czytaj więcej
Zaburzenia erekcji - przyczyny i sposoby leczenia

Problemy z potencją dotyczą coraz młodszych mężczyzn. Wynikają one przede wszystkim z prowadzonego trybu życia, jednak mogą być też objawem poważnej choroby. Jak zapobiegać zaburzeniom erekcji? Jak poprawić libido i sprawność seksualną? Jak wspomóc się preparatami z apteki? Podpowiadamy.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.31 / 5.00 391 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-21
Super polecam
2023-08-25
Zamawialam kolejny raz i jestem tak samo zadowolona. Szybko i na temat.
pixel