Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pelargonia afrykańska - zanim sięgniesz po antybiotyk

2021-10-05
Pelargonia afrykańska - zanim sięgniesz po antybiotyk

Pelargonia afrykańska to całkiem młoda roślina na współczesnym rynku farmaceutycznym - suplementy diety zawierające ekstrakt pozyskany z jej korzenia pojawiły się niedawno. A przecież już w XIX wieku udało się przy jej pomocy zwalczyć szalejącą w Afryce epidemię gruźlicy. To wspaniała alternatywa dla masowo i często bez uzasadnienia stosowanych antybiotyków.

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej, bogaty w kumaryny i kwasy fenolowe, wykazuje kompleksowe działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Hamuje rozwój infekcji przez zablokowanie możliwości namnażania się wirusa, wpływa na układ odpornościowy wyzwalając naturalne siły obronne oraz działając na aparat śluzowo-rzęskowy w drogach oddechowych ułatwia wydalanie szkodliwych drobnoustrojów. Może być stosowany na każdym etapie infekcji - przy pierwszych objawach i w zaawansowanym stadium, przez dzieci i dorosłych. Jest skuteczny, bezpieczny i przede wszystkim naturalny.

Zwracajmy uwagę na to, czy, wyciąg z pelargonii afrykańskiej w naszym suplemencie jest standaryzowany - to zagwarantuje skuteczność leku. Na rynku znajdziemy syropy dla dzieci i dorosłych wyłącznie z ekstraktem z pelargonii, z dodatkiem wyciągu z bzu czarnego oraz o złożonym składzie nawet dla dzieci od 6 mies. życia:

kliknij tutaj

Wyciągu używają nawet ojcowie Bonifratrzy w preparacie o bardzo szerokim składzie i przepysznym smaku :

Balsam jerozolimski na gardło

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.32 / 5.00 389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-21
Super polecam
2022-12-08
Super sklep i polecam wszystkim.
pixel