Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może różnić się od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.
APAP EXTRA, 24 tabletki
Lek Apap od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Stworzony w trosce o bezpieczeństwo zdrowia skutecznie zwalcza ból różnego pochodzenia. Serię produktów tworzą preparaty dla osób w każdym wieku. Tabletki przeciwbólowe dla dorosłych, czy też polecany dla dzieci granulat w saszetkach na przeziębienie i gorączkę to zaledwie jedne z wielu propozycji dostępnych w naszej aptece. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową charakterystyką poszczególnych leków Apap i zapoznania się z informacjami dotyczącymi m.in. wskazań i dawkowania.
Wskazania: Bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe.
Skład: Paracetamol 500mg, kofeina 65mg.
Sposób użycia: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin, maksymalnie 8 tabletek na dobę.
Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, zaburzenia rytmu serca, niewydolność wątroby lub nerek.
Symbol
5909991107147
Kod producenta
5909991107147
Dawka
0,5g+0,065g
Opakowanie
24 tabletki
Postać
tabletki powlekane
Rodzaj
lek otc
Substancja czynna
paracetamol
kofeina
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię