Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
ASPIRIN C 10 TABLETEK MUSUJĄCYCH

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może różnić się od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.

ASPIRIN C 10 TABLETEK MUSUJĄCYCH

13,90 zł
/ opakowanie brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
ASPIRIN C to znany od lat lek zwalczający objawy przeziębienia i grypy. ASPIRIN C to znany od lat lek zwalczający objawy przeziębienia i grypy. Zawiera aktywny składnik-kwas acetylosalicylowy i witaminę C, która wzmacnia naturalną odporność organizmu. Dzięki swojej musującej postaci lek szybko się wchłania i tym samym szybko działa. Lek, podobnie jak inne z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, wykazuje działanie również przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Preparat zawiera również dużą dawkę witaminy C, ponieważ właśnie zwiększona jej ilość jest wskazana do stosowania w okresie przeziębienia. Stymuluje ona wzrost ilości przeciwciał do walki z drobnoustrojami. Chroni ona organizm przed wolnymi rodnikami.

ASPIRIN C Wskazania: Leczenie dolegliwości bólowych , bóle głowy, mięśni, zębów, w przebiegu przeziębienia, grypy i gorączki.
ASPIRIN C Skład: Substancje czynne: kwas acetylosalicylowy 400 mg w jednej tabletce i witamina C . Inne składniki leku: sodu cytrynian, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy, sodu węglan bezwodny.
ASPIRIN C Sposób użycia: Dorośli: jednorazowo 1-2 tabletki musujące co 4 do 8 godzin . Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę. Dzieci powyżej 10 lat: jednorazowo 1 tabletkę co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki na dobę.
ASPIRIN C Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci w wieku do 12 lat - ze względu na możliwość wystąpienia zespołu Reya
Symbol
5909990192816
Kod producenta
5909990192816
Dawka
0,4g+0,24g
Opakowanie
10 tabletek
Postać
tabletki musujące
Rodzaj
lek otc
Substancja czynna
kwas acetylosalicylowy
witamina c
Masz jakieś pytania o ten produkt?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel