Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może różnić się od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.
Nasz bestseller
PARACETAMOL 125 mg, czopki 10 sztuk
Skład: 1 czopek zawiera: Paracetamol 125mg.
Sposób użycia: Dzieci od 2 do 3 lat- dawka jednorazowa 125mg. Dzieci od 4 do 6 lat- 125mg-250mg.W razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy na dobę.
Przeciwwskazania: Jeśli występuje nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, niewydolność nerek.
Symbol
5909990834310
Kod producenta
5909990834310
Dawka
0,125 g
Opakowanie
10 czopków
Postać
czopki
Rodzaj
lek otc
Substancja czynna
paracetamol
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię